Żywienie niemowląt – o czym się nie mówi?

68 min. oglądania /

Obejrzyj wykład "Żywienie niemowląt – o czym się nie mówi?" poprowadzony przez specjalistkę z zakresu żywienia niemowląt i dzieci, dr hab. n. med. Iwonę Sadowską-Krawczenko. 

W trakcie wykładu dr Sadowska-Krawczenko skupia się na zagadnieniach związanych z karmieniem piersią, które mogą stanowić "temat tabu" wśród mam, takie jak dieta eliminacyjna kobiet karmiących, fałszywe przeciwwskazania do karmienia piersią oraz problemy z karmieniem, które mogą wpłynąć na funkcjonowanie matki i jej rodziny. Wskazuje również jak pomóc matce, która nie chce karmić piersią, ale boi się o tym powiedzieć. W trakcie webinaru poruszone zostały także kwestie, kiedy i jak odstawić dziecko od piersi oraz czym dokarmić lub karmić niemowlę, jeśli karmienie piersią jest niemożliwe. 


Dr hab. n. med. Iwona Sadowska-Krawczenko (profesor UMK, lekarz pediatra, neonatolog) - Kierownik Katedry Neonatologii Colegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Kierownik Kliniki Neonatologii Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 w Bydgoszczy, członek zarządu Polskiego Towarzystwa Neonatologicznego

produkty

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ...

NAN ExpertPro TotalComfort

NAN EXPERTPRO TOTAL COMFORT

Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego w przypadku zaburzeń trawiennych: kolki, zaparcia, ulewania. 

Dowiedz się więcej
NAN OPTIPRO® Plus 1 HM-O

NAN OPTIPRO® Plus 1 HMO

NAN OPTIPRO® Plus 1 HMO - mleko początkowe przeznaczone dla zdrowych niemowląt od urodzenia

Dowiedz się więcej
NAN EXPERTPRO AR

NAN EXPERTPRO AR

Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego. Zawiera kultury bakterii L. reuteri, częściowo hydrolizowane białko oraz oleje roślinne (słonecznikowy, kokosowy i rzepakowy). Produkt przeznaczony do postępowania dietetycznego w przypadku ulewań.

Dowiedz się więcej
NAN EXPERTPRO Bezlaktozowy

NAN EXPERTPRO Bezlaktozowy

NAN EXPERTPRO Bezlaktozowy - mleko początkowe w proszku dla niemowląt od urodzenia, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią.

Dowiedz się więcej

Powiązane artykuły

spiace-u-mamy-niemowle

Kozieradka - roślina o wszechstronnych właściwościach również dla matek karmiących

Dowiedz się więcej
Zasady żywienia niemowląt zdrowych – obowiązujące wytyczne

Zasady żywienia niemowląt zdrowych – obowiązujące wytyczne

Dowiedz się więcej
maluszek-spiacy-na-mamie

Pozorny a rzeczywisty niedobór pokarmu

Dowiedz się więcej